Відбулося перше робоче засідання депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Державою Ізраїль

Опубліковано 12 листопада 2019, о 12:00

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

У Верховній Раді України 12 листопада відбулося перше робоче засідання народних депутатів України, членів групи міжпарламентського співробітництва з Державою Ізраїль.

Учасники засідання розглянули питання порядку денного та обрали заступниками співголів групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків народних депутатів України членів депутатської фракції політичної партії "Слуга народу" Святослава Юраша та Володимира Іванова.

Також під час засідання секретарем групи було обрано помічника-консультанта Михайла Плужнікова, на якого було покладено обов’язки з аналітичного, інформаційного, організаційно-технічного забезпечення діяльності групи.

Окрім того, було ухвалено рішення про інформування закордонних партнерів щодо створення депутатської групи.

У рамках співпраці з відповідними дипломатичними представництвами учасники засідання вирішили провести 14 листопада спільну зустріч членів міжпарламентської групи співробітництва з Латвійською Республікою з послами відповідних дипломатичних представництв.